F950G337MBAAM1Q
AVX CorporationAVX Corporation
F950G337MBAAM1Q Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 330UF 4V 20% 1411
Φύλλα δεδομένων: F950G337MBAAM1Q.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος F950G337MBAAM1Q Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 330UF 4V 20% 1411 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5099 pcs Φύλλο δεδομένων F950G337MBAAM1Q.pdf
Τάση - Ονομαστική 4V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά F95, Frameless™ Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric) Αλλα ονόματα F950G337MBAAM1QAVX
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.063" (1.60mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 500 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 330µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 4V 1411 (3528 Metric) 500 mOhm
χωρητικότητα 330µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
F950G337MBAAQ2
F950G337MBAAQ2
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP TANT 330UF 4V 20% 1210