F930G477KNC
AVX CorporationAVX Corporation
F930G477KNC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 470UF 4V 10% 2917
Φύλλα δεδομένων: F930G477KNC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του F930G477KNC
Αριθμός εξαρτήματος F930G477KNC Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 470UF 4V 10% 2917 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 85137 pcs Φύλλο δεδομένων F930G477KNC.pdf
Τάση - Ονομαστική 4V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά F93 Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric) Αλλα ονόματα 478-8146-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός N Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 300 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 470µF Molded Tantalum Capacitors 4V 2917 (7343 Metric) 300 mOhm χωρητικότητα 470µF