F921C685MBA
AVX CorporationAVX Corporation
F921C685MBA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 6.8UF 16V 20% 1411
Φύλλα δεδομένων: F921C685MBA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του F921C685MBA
Αριθμός εξαρτήματος F921C685MBA Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 6.8UF 16V 20% 1411 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 384402 pcs Φύλλο δεδομένων F921C685MBA.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.134" L x 0.110" W (3.40mm x 2.80mm)
Σειρά F92 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric) Αλλα ονόματα F921C685MBAAVX
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.094" (2.40mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 3 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1411 (3528 Metric) 3 Ohm χωρητικότητα 6.8µF