F1206B1R00FSTR
AVX CorporationAVX Corporation
F1206B1R00FSTR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MOUNT 1A 63VDC 1206
Φύλλα δεδομένων: F1206B1R00FSTR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος F1206B1R00FSTR Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή FUSE BOARD MOUNT 1A 63VDC 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 239794 pcs Φύλλο δεδομένων F1206B1R00FSTR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 63V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.122" L x 0.063" W x 0.047" H (3.10mm x 1.60mm x 1.20mm)
Σειρά Accu-Guard® Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
Αλλα ονόματα 478-10951-2
F1206B1R00FSTR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 0.003 Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
DC κρύο αντίσταση 0.18 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 1A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A