CWR29FC225KCBC
AVX CorporationAVX Corporation
CWR29FC225KCBC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 2.2UF 10% 10V 1505
Φύλλα δεδομένων: CWR29FC225KCBC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CWR29FC225KCBC Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 2.2UF 10% 10V 1505 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4045 pcs Φύλλο δεδομένων CWR29FC225KCBC.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.050" W (3.81mm x 1.27mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55365/11, CWR29 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 1505 (3813 Metric) Αλλα ονόματα 1010-1095
1010-1095-MIL
TAZB225K010LBMC0845
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.065" (1.65mm) Χαρακτηριστικά Military
Ποσοστό αποτυχίας C (0.01%) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 3.2 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1505 (3813 Metric) 3.2 Ohm χωρητικότητα 2.2µF