CWR11FK156MB
AVX CorporationAVX Corporation
CWR11FK156MB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 15UF 20% 10V 2312
Φύλλα δεδομένων: CWR11FK156MB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CWR11FK156MB
Αριθμός εξαρτήματος CWR11FK156MB Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 15UF 20% 10V 2312 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 6250 pcs Φύλλο δεδομένων CWR11FK156MB.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55365/8, TBJ Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 2312 (6032 Metric) Αλλα ονόματα 1010-1064
1010-1064-MIL
TBJC156M010CRMB0000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός C Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm) Χαρακτηριστικά Military
Ποσοστό αποτυχίας B (0.1%) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 2.5 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 15µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 2.5 Ohm χωρητικότητα 15µF