CWR09HH336KCB
AVX CorporationAVX Corporation
CWR09HH336KCB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 33UF 10% 15V 2915
Φύλλα δεδομένων: CWR09HH336KCB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CWR09HH336KCB
Αριθμός εξαρτήματος CWR09HH336KCB Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 33UF 10% 15V 2915 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4050 pcs Φύλλο δεδομένων CWR09HH336KCB.pdf
Τάση - Ονομαστική 15V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55365/4, CWR09 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 2915 (7338 Metric) Αλλα ονόματα 1010-1296
1010-1296-MIL
TAZH336K015CBMC0H24
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός H Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.125" (3.17mm) Χαρακτηριστικά Military
Ποσοστό αποτυχίας C (0.01%) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 900 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 33µF Molded Tantalum Capacitors 15V 2915 (7338 Metric) 900 mOhm χωρητικότητα 33µF