CU10Y10R5BAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
CU10Y10R5BAT2A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.5PF 16V C0G/NP0 01005
Φύλλα δεδομένων: CU10Y10R5BAT2A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CU10Y10R5BAT2A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.5PF 16V C0G/NP0 01005 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1422468 pcs Φύλλο δεδομένων CU10Y10R5BAT2A.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±0.1pF
Πάχος (Max) 0.009" (0.22mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Σειρά CU
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 01005 (0402 Metric) Αλλα ονόματα 478-7839-2
CU10Y10R5BAT2A\5K
CU10Y10R5BAT2A5K
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Ultra Low ESR Λεπτομερής περιγραφή 0.5pF ±0.1pF 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric)
χωρητικότητα 0.5pF εφαρμογές RF, Microwave, High Frequency