CKR22CG271FS
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 270PF 200V NP0 2-DIP
Φύλλα δεδομένων: CKR22CG271FS.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CKR22CG271FS
Αριθμός εξαρτήματος CKR22CG271FS Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 270PF 200V NP0 2-DIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3578 pcs Φύλλο δεδομένων CKR22CG271FS.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.260" L x 0.092" W (6.60mm x 2.34mm) Σειρά Military, MIL-PRF-39014, CKR22
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 2-DIP Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση 0.325" (8.25mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.175" (4.45mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας S (0.001%) Λεπτομερής περιγραφή 270pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2-DIP
χωρητικότητα 270pF εφαρμογές General Purpose