CKR22CG222JS-LL
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2200PF 100V NP0 2-DIP
Φύλλα δεδομένων: CKR22CG222JS-LL.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CKR22CG222JS-LL Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 2200PF 100V NP0 2-DIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 14087 pcs Φύλλο δεδομένων CKR22CG222JS-LL.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.260" L x 0.092" W (6.60mm x 2.34mm) Σειρά Military, MIL-PRF-39014, CKR22
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 2-DIP Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση 0.325" (8.25mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.175" (4.45mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας S (0.001%) Λεπτομερής περιγραφή 2200pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2-DIP
χωρητικότητα 2200pF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CKR22CG222KP-LL
CKR22CG222KP-LL
Σε απόθεμα: 20526 pcs
Κατεβάστε: CKR22CG222KP-LL.pdf
RFQ
CKR22CG222JS
CKR22CG222JS