CKR22BX331MP
AVX CorporationAVX Corporation
CKR22BX331MP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 330PF 200V BX 2-DIP
Φύλλα δεδομένων: CKR22BX331MP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CKR22BX331MP
Αριθμός εξαρτήματος CKR22BX331MP Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 330PF 200V BX 2-DIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 27253 pcs Φύλλο δεδομένων CKR22BX331MP.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας BX
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.260" L x 0.092" W (6.60mm x 2.34mm) Σειρά Military, MIL-PRF-39014, CKR22
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 2-DIP Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση 0.325" (8.25mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.175" (4.45mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας P (0.1%) Λεπτομερής περιγραφή 330pF ±20% 200V Ceramic Capacitor BX 2-DIP
χωρητικότητα 330pF εφαρμογές General Purpose