CDR31BP331BJWR
AVX CorporationAVX Corporation
CDR31BP331BJWR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 330PF 100V BP 0805
Φύλλα δεδομένων: CDR31BP331BJWR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDR31BP331BJWR Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 330PF 100V BP 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ζητήστε επαλήθευση αποθέματος / RoHS μη συμμορφούμενη
Διαθέσιμη ποσότητα 79716 pcs Φύλλο δεδομένων CDR31BP331BJWR.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.051" (1.30mm) Συντελεστής θερμοκρασίας BP
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά Military, MIL-PRF-55681, CDR31
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας R (0.01%)
Λεπτομερής περιγραφή 330pF ±5% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 330pF