CB042K0103K--
AVX CorporationAVX Corporation
CB042K0103K-- Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 10000PF 10% 630VDC 2220
Φύλλα δεδομένων: CB042K0103K--.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CB042K0103K--
Αριθμός εξαρτήματος CB042K0103K-- Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP FILM 10000PF 10% 630VDC 2220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 183526 pcs Φύλλο δεδομένων CB042K0103K--.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 630V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Ανοχή ±10% Λήξη Solder Pads
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.228" L x 0.197" W (5.80mm x 5.00mm) Σειρά CB
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 2220 (5750 Metric) Αλλα ονόματα CB042K0103K
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Λεπτομερής περιγραφή 10000pF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2220 (5750 Metric)
χωρητικότητα 10000pF εφαρμογές General Purpose