C005YK0R9PBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
C005YK0R9PBSTR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP THIN FILM 0.9PF 16V 01005
Φύλλα δεδομένων: C005YK0R9PBSTR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C005YK0R9PBSTR Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP THIN FILM 0.9PF 16V 01005 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 276423 pcs Φύλλο δεδομένων C005YK0R9PBSTR.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±0.02pF
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Σειρά Accu-P® C005
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 01005 (0402 Metric)
Αλλα ονόματα 478-7094-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.006" (0.15mm) Χαρακτηριστικά RF, High Q, Low Loss
Λεπτομερής περιγραφή 0.9pF Thin Film Capacitor 16V 01005 (0402 Metric) χωρητικότητα 0.9pF