BQ014D0153K
AVX CorporationAVX Corporation
BQ014D0153K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.015UF 10% 63VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: BQ014D0153K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BQ014D0153K
Αριθμός εξαρτήματος BQ014D0153K Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP FILM 0.015UF 10% 63VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4743 pcs Φύλλο δεδομένων BQ014D0153K.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 63V Τάση Αξιολόγηση - AC 40V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.295" L x 0.098" W (7.50mm x 2.50mm) Σειρά BQ
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 478-3421
BQ014D0153K-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.256" (6.50mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.015µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial χωρητικότητα 0.015µF