BF024I0123J--
AVX CorporationAVX Corporation
BF024I0123J-- Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.012UF 5% 400VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: BF024I0123J--.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BF024I0123J--
Αριθμός εξαρτήματος BF024I0123J-- Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP FILM 0.012UF 5% 400VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4949 pcs Φύλλο δεδομένων BF024I0123J--.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 400V Τάση Αξιολόγηση - AC 200V
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.295" L x 0.126" W (7.50mm x 3.20mm) Σειρά BF
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.012µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
χωρητικότητα 0.012µF εφαρμογές General Purpose