BF024D0334J
AVX CorporationAVX Corporation
BF024D0334J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.33UF 5% 63VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: BF024D0334J.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BF024D0334J
Αριθμός εξαρτήματος BF024D0334J Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP FILM 0.33UF 5% 63VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 4168 pcs Φύλλο δεδομένων BF024D0334J.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 63V Τάση Αξιολόγηση - AC 40V
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.295" L x 0.126" W (7.50mm x 3.20mm) Σειρά BF
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 478-2040
BF024D0334J--
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.33µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial χωρητικότητα 0.33µF