BF014D0224K
AVX CorporationAVX Corporation
BF014D0224K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.22UF 10% 63VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: BF014D0224K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BF014D0224K
Αριθμός εξαρτήματος BF014D0224K Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP FILM 0.22UF 10% 63VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 4058 pcs Φύλλο δεδομένων BF014D0224K.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 40V Ανοχή 0.22µF
Λήξη PC Pins Surface Mount Οικόπεδο 0.200" (5.08mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.295" L x 0.098" W (7.50mm x 2.50mm) Σειρά BF
Κατάσταση RoHS Bulk Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Πόλωση Radial Άλλα ονόματα 478-2266
BF014D0224K--
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή BF014D0224K
Ισόβια @ Temp. - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.256" (6.50mm)
Χαρακτηριστικά - Διευρυμένη περιγραφή 0.22µF ±10% Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10% διηλεκτρική Διάμετρος Polyester, Metallized
Περιγραφή CAP FILM 0.22UF 10% 63VDC RADIAL Τρέχουσες - Διαρροή 63V