AR30GC102K4R
AVX CorporationAVX Corporation
AR30GC102K4R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1000PF 2KV X7R RADIAL
Φύλλα δεδομένων: AR30GC102K4R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AR30GC102K4R
Αριθμός εξαρτήματος AR30GC102K4R Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 1000PF 2KV X7R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 44812 pcs Φύλλο δεδομένων AR30GC102K4R.pdf
Τάση - Ονομαστική 2000V (2kV) Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm) Σειρά SkyCap® AR
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 478-7853
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
μόλυβδος Style Straight μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.300" (7.62mm)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 1000pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
χωρητικότητα 1000pF εφαρμογές Automotive