AR155A331K4R
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 330PF 50V NP0 RADIAL
Φύλλα δεδομένων: AR155A331K4R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AR155A331K4R
Αριθμός εξαρτήματος AR155A331K4R Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 330PF 50V NP0 RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 368717 pcs Φύλλο δεδομένων AR155A331K4R.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.210" L x 0.150" W (5.33mm x 5.08mm) Σειρά SkyCap® AR
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Style Straight
μόλυβδος Απόσταση 0.100" (2.54mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.210" (5.33mm) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 330pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial χωρητικότητα 330pF