AR151C102K4R
AVX CorporationAVX Corporation
AR151C102K4R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1000PF 100V X7R RADIAL
Φύλλα δεδομένων: AR151C102K4R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AR151C102K4R
Αριθμός εξαρτήματος AR151C102K4R Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 1000PF 100V X7R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 607844 pcs Φύλλο δεδομένων AR151C102K4R.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Σειρά SkyCap® AR
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 478-5080
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
μόλυβδος Style Straight μόλυβδος Απόσταση 0.100" (2.54mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.150" (3.81mm)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 1000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial
χωρητικότητα 1000pF εφαρμογές Automotive