AQ14EM511KAJME
AVX CorporationAVX Corporation
AQ14EM511KAJME Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 510PF 150V 1111
Φύλλα δεδομένων: AQ14EM511KAJME.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AQ14EM511KAJME Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 510PF 150V 1111 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5717 pcs Φύλλο δεδομένων AQ14EM511KAJME.pdf
Τάση - Ονομαστική 150V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.102" (2.59mm) Συντελεστής θερμοκρασίας M
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Σειρά AQ
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1111 (2828 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss Λεπτομερής περιγραφή 510pF ±10% 150V Ceramic Capacitor M 1111 (2828 Metric)
χωρητικότητα 510pF εφαρμογές RF, Microwave, High Frequency