AQ147M350FAJME
AVX CorporationAVX Corporation
AQ147M350FAJME Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 35PF 500V 1111
Φύλλα δεδομένων: AQ147M350FAJME.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AQ147M350FAJME Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 35PF 500V 1111 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4489 pcs Φύλλο δεδομένων AQ147M350FAJME.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) 0.102" (2.59mm) Συντελεστής θερμοκρασίας M
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Σειρά AQ
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1111 (2828 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss Λεπτομερής περιγραφή 35pF ±1% 500V Ceramic Capacitor M 1111 (2828 Metric)
χωρητικότητα 35pF εφαρμογές RF, Microwave, High Frequency
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AQ147M330JAJRE
AQ147M330JAJRE
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Περιγραφή: CAP CER 33PF 500V 1111
Σε απόθεμα: 4857 pcs
Κατεβάστε: AQ147M330JAJRE.pdf
RFQ
AQ147M360FAJME
AQ147M360FAJME
Περιγραφή: CAP CER 36PF 500V 1111
Σε απόθεμα: 6025 pcs
Κατεβάστε: AQ147M360FAJME.pdf
RFQ
AQ147M360FAJME\1K
AQ147M360FAJME\1K
Κατεβάστε: AQ147M360FAJME\1K.pdf
AQ147M350FAJME\500
AQ147M350FAJME\500