AQ12EM2R2BATME
AVX CorporationAVX Corporation
AQ12EM2R2BATME Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2.2PF 150V 0505
Φύλλα δεδομένων: AQ12EM2R2BATME.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AQ12EM2R2BATME Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 2.2PF 150V 0505 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5358 pcs Φύλλο δεδομένων AQ12EM2R2BATME.pdf
Τάση - Ονομαστική 150V Ανοχή ±0.1pF
Πάχος (Max) 0.057" (1.45mm) Συντελεστής θερμοκρασίας M
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Σειρά AQ
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0505 (1313 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 2.2pF ±0.1pF 150V Ceramic Capacitor M 0505 (1313 Metric)
χωρητικότητα 2.2pF εφαρμογές RF, Microwave, High Frequency