AQ12EA3R9DAJWE
AVX CorporationAVX Corporation
AQ12EA3R9DAJWE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 3.9PF 150V 0606
Φύλλα δεδομένων: AQ12EA3R9DAJWE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AQ12EA3R9DAJWE Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 3.9PF 150V 0606 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 176406 pcs Φύλλο δεδομένων AQ12EA3R9DAJWE.pdf
Τάση - Ονομαστική 150V Ανοχή 3.9pF
Πάχος (Max) A Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Σειρά AQ
Κατάσταση RoHS Tray - Waffle Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα RF, Microwave, High Frequency
Ακροαματικότητα - Πόλωση 0606 (1616 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή AQ12EA3R9DAJWE
μόλυβδος Style 0.057" (1.45mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 3.9pF ±0.5pF 150V Ceramic Capacitor A 0606 (1616 Metric) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±0.5pF