AQ11EM0R3BA7ME
AVX CorporationAVX Corporation
AQ11EM0R3BA7ME Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.3PF 150V 0505
Φύλλα δεδομένων: AQ11EM0R3BA7ME.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AQ11EM0R3BA7ME Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.3PF 150V 0505 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5360 pcs Φύλλο δεδομένων AQ11EM0R3BA7ME.pdf
Τάση - Ονομαστική 150V Ανοχή ±0.1pF
Πάχος (Max) 0.057" (1.45mm) Συντελεστής θερμοκρασίας M
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Σειρά AQ
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0505 (1313 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 0.3pF ±0.1pF 150V Ceramic Capacitor M 0505 (1313 Metric)
χωρητικότητα 0.3pF εφαρμογές RF, Microwave, High Frequency