68S103ZBHCE
AVX CorporationAVX Corporation
68S103ZBHCE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10000PF 2KV Y5V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 68S103ZBHCE.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 68S103ZBHCE
Αριθμός εξαρτήματος 68S103ZBHCE Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 10000PF 2KV Y5V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5269 pcs Φύλλο δεδομένων 68S103ZBHCE.pdf
Τάση - Ονομαστική 2000V (2kV) Ανοχή -20%, +80%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας Y5V (F)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.433" Dia (11.00mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Straight μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 10000pF -20%, +80% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc χωρητικότητα 10000pF