67S222SAFCI
AVX CorporationAVX Corporation
67S222SAFCI Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2200PF 2KV Y5U RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 67S222SAFCI.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 67S222SAFCI
Αριθμός εξαρτήματος 67S222SAFCI Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 2200PF 2KV Y5U RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4069 pcs Φύλλο δεδομένων 67S222SAFCI.pdf
Τάση - Ονομαστική 2000V (2kV) Ανοχή -20%, +50%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας Y5U (E)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.354" Dia (9.00mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Αλλα ονόματα 478-4284-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style Straight
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2200pF -20%, +50% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc χωρητικότητα 2200pF