5ZH333MAAAI
AVX CorporationAVX Corporation
5ZH333MAAAI Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.033UF 50V Y5V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 5ZH333MAAAI.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5ZH333MAAAI
Αριθμός εξαρτήματος 5ZH333MAAAI Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.033UF 50V Y5V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4253 pcs Φύλλο δεδομένων 5ZH333MAAAI.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας Y5V (F)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia (4.00mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Straight μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.033µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc χωρητικότητα 0.033µF