5WH103ZACJH
AVX CorporationAVX Corporation
5WH103ZACJH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10000PF 50V Y5P RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 5WH103ZACJH.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5WH103ZACJH
Αριθμός εξαρτήματος 5WH103ZACJH Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 10000PF 50V Y5P RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4410 pcs Φύλλο δεδομένων 5WH103ZACJH.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή -20%, +80%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας Y5P (B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" Dia (6.00mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Αλλα ονόματα 478-4270-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style Straight
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.157" (4.00mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10000pF -20%, +80% 50V Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
χωρητικότητα 10000pF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
5WH103SACAI
5WH103SACAI
Κατασκευαστές: AVX Corporation