5WH103MACAK
AVX CorporationAVX Corporation
5WH103MACAK Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10000PF 50V Y5P RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 5WH103MACAK.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5WH103MACAK
Αριθμός εξαρτήματος 5WH103MACAK Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 10000PF 50V Y5P RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5632 pcs Φύλλο δεδομένων 5WH103MACAK.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας Y5P (B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" Dia (6.00mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Straight μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.157" (4.00mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 10000pF ±20% 50V Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc χωρητικότητα 10000pF