5WF223MADAH
AVX CorporationAVX Corporation
5WF223MADAH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.022UF 25V Y5P RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 5WF223MADAH.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5WF223MADAH
Αριθμός εξαρτήματος 5WF223MADAH Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.022UF 25V Y5P RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4998 pcs Φύλλο δεδομένων 5WF223MADAH.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας Y5P (B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" Dia (7.00mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Straight μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.157" (4.00mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.022µF ±20% 25V Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc χωρητικότητα 0.022µF