5TT103SCMCA
AVX CorporationAVX Corporation
5TT103SCMCA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10000PF 3KV Y5V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 5TT103SCMCA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5TT103SCMCA
Αριθμός εξαρτήματος 5TT103SCMCA Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 10000PF 3KV Y5V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5243 pcs Φύλλο δεδομένων 5TT103SCMCA.pdf
Τάση - Ονομαστική 3000V (3kV) Ανοχή -20%, +50%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας Y5V (F)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.748" Dia (19.00mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Straight μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.276" (7.00mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 10000pF -20%, +50% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc χωρητικότητα 10000pF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
5TTP 1-R
5TTP 1-R
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: FUSE GLASS 1A 250VAC 5X20MM
Σε απόθεμα: 289044 pcs
Κατεβάστε: 5TTP 1-R.pdf
RFQ
5TTP 1
5TTP 1
Κατασκευαστές: Bel
Σε απόθεμα: 5602 pcs
Κατεβάστε: 5TTP 1.pdf
RFQ
5TT103MCKCA
5TT103MCKCA
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Κατεβάστε: 5TT103MCKCA.pdf
5TT160
5TT160
Περιγραφή: FUSE GLASS 160MA 250VAC 5X20MM
Κατεβάστε: 5TT160.pdf
5TT472SAJCA
5TT472SAJCA
Περιγραφή: CAP CER 4700PF 3KV Y5V RADIAL
Κατεβάστε: 5TT472SAJCA.pdf
5TTP 1.25
5TTP 1.25
Περιγραφή: FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
Κατεβάστε: 5TTP 1.25.pdf
5TT 750
5TT 750
Περιγραφή: FUSE GLASS 750MA 250VAC 5X20MM
Κατεβάστε: 5TT 750.pdf
5TT 8-R
5TT 8-R
Περιγραφή: FUSE CERAMIC 8A 125VAC 5X20MM
Κατεβάστε: 5TT 8-R.pdf
5TT 8
5TT 8
Κατεβάστε: 5TT 8.pdf
5TT 750-R
5TT 750-R
Κατεβάστε: 5TT 750-R.pdf
5TT1.5
5TT1.5
Περιγραφή: FUSE GLASS 1.5A 250VAC 5X20MM
Κατεβάστε: 5TT1.5.pdf
5TTP 1.25-R
5TTP 1.25-R
Κατεβάστε: 5TTP 1.25-R.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών