5SQ103PWHAA
AVX CorporationAVX Corporation
5SQ103PWHAA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10000PF 500V Y5U RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 5SQ103PWHAA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5SQ103PWHAA
Αριθμός εξαρτήματος 5SQ103PWHAA Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 10000PF 500V Y5U RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5468 pcs Φύλλο δεδομένων 5SQ103PWHAA.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή 0%, +100%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας Y5U (E)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.433" Dia (11.00mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 10000pF 0%, +100% 500V Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc χωρητικότητα 10000pF