5OK102KDBAA
AVX CorporationAVX Corporation
5OK102KDBAA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1000PF 100V Y5P RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 5OK102KDBAA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5OK102KDBAA
Αριθμός εξαρτήματος 5OK102KDBAA Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 1000PF 100V Y5P RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4035 pcs Φύλλο δεδομένων 5OK102KDBAA.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας Y5P (B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Straight μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.157" (4.00mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 1000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc χωρητικότητα 1000pF