5NX101MBFCA
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 100PF 6KV Y5F RADIAL
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5NX101MBFCA
Αριθμός εξαρτήματος 5NX101MBFCA Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 100PF 6KV Y5F RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4639 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 6000V (6kV) Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας Y5F
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.354" Dia (9.00mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Straight μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 100pF ±20% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor Y5F Radial, Disc χωρητικότητα 100pF