5GS221JBKCA
AVX CorporationAVX Corporation
5GS221JBKCA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 220PF 2KV N750 RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 5GS221JBKCA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5GS221JBKCA
Αριθμός εξαρτήματος 5GS221JBKCA Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 220PF 2KV N750 RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4142 pcs Φύλλο δεδομένων 5GS221JBKCA.pdf
Τάση - Ονομαστική 2000V (2kV) Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας N750
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.591" Dia (15.00mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Straight μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.236" (6.00mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 220pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor N750 Radial, Disc χωρητικότητα 220pF