5AS120JEBCA
AVX CorporationAVX Corporation
5AS120JEBCA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 12PF 2KV NP0 RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 5AS120JEBCA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5AS120JEBCA
Αριθμός εξαρτήματος 5AS120JEBCA Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 12PF 2KV NP0 RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4622 pcs Φύλλο δεδομένων 5AS120JEBCA.pdf
Τάση - Ονομαστική 2000V (2kV) Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Straight μόλυβδος Απόσταση 0.236" (6.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.157" (4.00mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 12pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc χωρητικότητα 12pF