3640JC682MAT3A\SB
AVX CorporationAVX Corporation
3640JC682MAT3A\SB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 6800PF 4KV X7R 3640
Φύλλα δεδομένων: 3640JC682MAT3A\SB.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 3640JC682MAT3A\SB Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 6800PF 4KV X7R 3640 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4519 pcs Φύλλο δεδομένων 3640JC682MAT3A\SB.pdf
Τάση - Ονομαστική 4000V (4kV) Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.100" (2.54mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.360" L x 0.402" W (9.14mm x 10.20mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 3640 (9110 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Λεπτομερής περιγραφή 6800pF ±20% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor X7R 3640 (9110 Metric) χωρητικότητα 6800pF