3640HC103ZAT3A
AVX CorporationAVX Corporation
3640HC103ZAT3A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10000PF 3KV X7R 3640
Φύλλα δεδομένων: 1.3640HC103ZAT3A.pdf2.3640HC103ZAT3A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 3640HC103ZAT3A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 10000PF 3KV X7R 3640 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12246 pcs Φύλλο δεδομένων 1.3640HC103ZAT3A.pdf2.3640HC103ZAT3A.pdf
Τάση - Ονομαστική 3000V (3kV) Ανοχή -20%, +80%
Πάχος (Max) 0.100" (2.54mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.360" L x 0.402" W (9.14mm x 10.20mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 3640 (9110 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Voltage
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10000pF -20%, +80% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R 3640 (9110 Metric)
χωρητικότητα 10000pF εφαρμογές General Purpose