3640CC102MAT9A
AVX CorporationAVX Corporation
3640CC102MAT9A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1000PF 630V X7R 3640
Φύλλα δεδομένων: 1.3640CC102MAT9A.pdf2.3640CC102MAT9A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 3640CC102MAT9A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 1000PF 630V X7R 3640 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4772 pcs Φύλλο δεδομένων 1.3640CC102MAT9A.pdf2.3640CC102MAT9A.pdf
Τάση - Ονομαστική 630V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.100" (2.54mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.360" L x 0.402" W (9.14mm x 10.20mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 3640 (9110 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Λεπτομερής περιγραφή 1000pF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R 3640 (9110 Metric) χωρητικότητα 1000pF