2225WC822MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
2225WC822MAT1A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 8200PF 2.5KV X7R 2225
Φύλλα δεδομένων: 1.2225WC822MAT1A.pdf2.2225WC822MAT1A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2225WC822MAT1A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 8200PF 2.5KV X7R 2225 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5478 pcs Φύλλο δεδομένων 1.2225WC822MAT1A.pdf2.2225WC822MAT1A.pdf
Τάση - Ονομαστική 2500V (2.5kV) Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.100" (2.54mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2225 (5763 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Λεπτομερής περιγραφή 8200pF ±20% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric) χωρητικότητα 8200pF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
2225Y0100100FCT
2225Y0100100FCT
Κατασκευαστές: Knowles Syfer
Περιγραφή: CAP CER 10PF 10V C0G/NP0 2225
Σε απόθεμα: 9094 pcs
Κατεβάστε: 2225Y0100100FCT.pdf
RFQ
2225WC822MAT1AJ
2225WC822MAT1AJ
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Σε απόθεμα: 4153 pcs
Κατεβάστε: 2225WC822MAT1AJ.pdf
RFQ
2225WC822KATBE
2225WC822KATBE
Κατεβάστε: 2225WC822KATBE.pdf
2225WC822MATME
2225WC822MATME
Κατεβάστε: 2225WC822MATME.pdf
2225WC822MAT1A\SB
2225WC822MAT1A\SB