2225CC823MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
2225CC823MAT1A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.082UF 630V X7R 2225
Φύλλα δεδομένων: 1.2225CC823MAT1A.pdf2.2225CC823MAT1A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2225CC823MAT1A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.082UF 630V X7R 2225 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4052 pcs Φύλλο δεδομένων 1.2225CC823MAT1A.pdf2.2225CC823MAT1A.pdf
Τάση - Ονομαστική 630V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.100" (2.54mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2225 (5763 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Λεπτομερής περιγραφή 0.082µF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric) χωρητικότητα 0.082µF