2225CC154KATME
AVX CorporationAVX Corporation
2225CC154KATME Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.15UF 630V X7R 2225
Φύλλα δεδομένων: 2225CC154KATME.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2225CC154KATME Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.15UF 630V X7R 2225 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5858 pcs Φύλλο δεδομένων 2225CC154KATME.pdf
Τάση - Ονομαστική 630V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.100" (2.54mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2225 (5763 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 0.15µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric) χωρητικότητα 0.15µF