2225CA223MATM6
AVX CorporationAVX Corporation
2225CA223MATM6 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.022UF 630V NP0 2225
Φύλλα δεδομένων: 2225CA223MATM6.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2225CA223MATM6 Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.022UF 630V NP0 2225 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5582 pcs Φύλλο δεδομένων 2225CA223MATM6.pdf
Τάση - Ονομαστική 630V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.100" (2.54mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2225 (5763 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Λεπτομερής περιγραφή 0.022µF ±20% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2225 (5763 Metric) χωρητικότητα 0.022µF