2225AC563MAT3A\SB
AVX CorporationAVX Corporation
2225AC563MAT3A\SB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.056UF 1KV X7R 2225
Φύλλα δεδομένων: 2225AC563MAT3A\SB.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2225AC563MAT3A\SB Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.056UF 1KV X7R 2225 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4991 pcs Φύλλο δεδομένων 2225AC563MAT3A\SB.pdf
Τάση - Ονομαστική 1000V (1kV) Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.100" (2.54mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2225 (5763 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Λεπτομερής περιγραφή 0.056µF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric) χωρητικότητα 0.056µF