2225AA472MAT9A
AVX CorporationAVX Corporation
2225AA472MAT9A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 4700PF 1KV C0G/NP0 2225
Φύλλα δεδομένων: 1.2225AA472MAT9A.pdf2.2225AA472MAT9A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2225AA472MAT9A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 4700PF 1KV C0G/NP0 2225 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4437 pcs Φύλλο δεδομένων 1.2225AA472MAT9A.pdf2.2225AA472MAT9A.pdf
Τάση - Ονομαστική 1000V (1kV) Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.100" (2.54mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 2225 (5763 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Λεπτομερής περιγραφή 4700pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 2225 (5763 Metric) χωρητικότητα 4700pF