2220CC124KAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
2220CC124KAT1A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.12UF 630V X7R 2220
Φύλλα δεδομένων: 1.2220CC124KAT1A.pdf2.2220CC124KAT1A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2220CC124KAT1A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.12UF 630V X7R 2220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4969 pcs Φύλλο δεδομένων 1.2220CC124KAT1A.pdf2.2220CC124KAT1A.pdf
Τάση - Ονομαστική 630V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.130" (3.30mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2220 (5750 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Voltage Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.12µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) χωρητικότητα 0.12µF