1825HC102MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
1825HC102MAT1A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1000PF 3KV X7R 1825
Φύλλα δεδομένων: 1.1825HC102MAT1A.pdf2.1825HC102MAT1A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1825HC102MAT1A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 1000PF 3KV X7R 1825 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6004 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1825HC102MAT1A.pdf2.1825HC102MAT1A.pdf
Τάση - Ονομαστική 3000V (3kV) Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.100" (2.54mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1825 (4564 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Λεπτομερής περιγραφή 1000pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) χωρητικότητα 1000pF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1825HC102MAT1A\SB
1825HC102MAT1A\SB
Κατασκευαστές: AVX Corporation