1825CC683MAT3A
AVX CorporationAVX Corporation
1825CC683MAT3A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.068UF 630V X7R 1825
Φύλλα δεδομένων: 1.1825CC683MAT3A.pdf2.1825CC683MAT3A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1825CC683MAT3A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.068UF 630V X7R 1825 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5332 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1825CC683MAT3A.pdf2.1825CC683MAT3A.pdf
Τάση - Ονομαστική 630V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.100" (2.54mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1825 (4564 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Λεπτομερής περιγραφή 0.068µF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) χωρητικότητα 0.068µF